Tasarım tişört markası: KAFT

7 Flares Twitter 4 Facebook 2 LinkedIn 1 7 Flares ×

Tişört için iyi tasarım üreten bir yer bulmak çok kolay değildir. Eğer siz de tasarım tişört meraklısıysanız KAFT’ı siz de seveceksiniz.

kaft_logo

Tasarım ve sanatseverler için KAFT’ın özel bir yeri var çünkü önceliği tasarım olan ender yerlerden biri. Paul Auster’den Osho’ya , Mevlana’dan Einstein’a hatta Pink Floyd’dan Mendelssohn’a birçok müzisyen, düşünür ve yazardan ilham alan KAFT, sıradan grafiklerden farklı, yaratıcı tasarımlara sahip tasarım tişörtler ve tasarım ürünleri sunuyor.

Bir tasarımcı olarak söyleyebilirim ki tişört tasarımı zor bir iş. Moda tasarımı, grafik tasarım ya da illüstrasyon yetisi tek başına yeterli olmaz. Hazırladığın deseni t-shirt’ün üzerine yerleştirmek bile ayrı bir göz gerektirir. Genelde de tasarım ürettiğini iddia eden bir çok yer hayal kırıklığından ibarettir. KAFT’ın ise portföyündenki tüm tasarımları ile dikkat çekici.

Kaft.co üzerinden tasarımları inceleyebilirsiniz. Tişört dışında kapşonlu (hoodie), poster ve iPhone kılıfları da tasarlıyorlar. Aşağıda yer alan 3 tasarım da benim favorilerim oluyor…

Kaft_HAH_select

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Author

sanat yönetmeni. reklamcı insanı. animasyon bağımlısı. hah-tv yaratıcısı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 Flares Twitter 4 Facebook 2 LinkedIn 1 7 Flares ×