HAH

2 Flares Twitter 2 Facebook 0 LinkedIn 0 2 Flares ×

HAHtv bir internet televizyonu yaratmak amaçlı oluşturulmuş bir projedir. Program yayınına belirsiz bir süreliğine ara veren HAH, blog yayınına devam etmektedir.

HAH klasik blog yayıncılığından öte ‘web magazine’ denilen internet dergicilğine daha yakın bir yerde duruyor. Çünkü sadece beğendiğimiz şeyleri ‘post’ etmek yerine her ‘post’ta içerik hakkında detaylı bilgi vermeye ve yorum yapmaya çalışıyoruz. Ekstra olarak yakın durduğumuz konularda yine detaylı makaleler hazırlayarak sizlerle paylaşıyoruz.

Animasyon

Animasyonlar blogda en çok yer ayırdığımız bölüm. Hem önemli animasyonları hem de animasyonların nasıl yapıldığına dair detaylı bilgileri bu alanda sizlerle paylaşıyoruz. Bu bölümdeki ‘Animasyon 5etleri‘ yazılarıyla farklı tarzdaki animasyonların en iyi örneklerini sizler için derliyoruz.

Mobil

Mobil uygulama incelemeleri ve mobil dünyadan haberler bu başlıkta toplanıyor.

Sosyal Medya

Facebook, twitter, pinterest ya da güncel olan tüm sosyal ağlar hakkında haberleri bu alanda topluyoruz. Online davranış şekilleri hakkında incelemeler yaparak sizlerle paylaşıyoruz.

Reklam

Onlarca reklam blogunun varolduğu blogosfer’de biz sadece interaktif ve mobil reklam uygulamalarını ya da animasyon içeren kampanyaları inceliyoruz.

İnfografik

İnfografiklerin HAHtv’de ayrı bir yeri var. Bu eğlenceli anlatım tarzıyla yaratılmış ve ilgimizi çeken tüm infografikler burada toplanıyor. Sosyal Medya konularına dair kendi incelemelerimizi de infografikler hazırlayarak sizlerle paylaşıyoruz.

BKG

Sitenin son eklenen bölümü olan BKG, bilim kurgu severler için özel olarak yaratıldı. Bilim kurgu yaratıcılarına ilham verebileceğini düşündüğümüz tüm gerçek teknoloji haberlerini burada derliyoruz.

HAH ‘TV’

Blog’un başlangıç sebebi, ana damarı olan bu bölüm ilk günlerdeki kadar aktif olmasa da ara ara güncellenen ve HAHtv’nin kendi animasyonlarının paylaşıldığı alan.

 

HAH Multi Social

HAHtv’yi Twitter, Facebook, PinterestYoutubeVimeo, Tumblr, Flickr ve Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.HAH People

Proje Koordinatörü: R. Sermet Öner

Destek verenler: Büşra Orak (seslendirme), Gökçe İnan (illüstrasyon).

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Flares Twitter 2 Facebook 0 LinkedIn 0 2 Flares ×