Dacick – App İnceleme

2 Flares Twitter 1 Facebook 1 LinkedIn 0 2 Flares ×

Dacick.com etkinlik tabanlı bir sosyal platform. Site üzerinden istediğiniz mekanları, sanatçıları ya da tv şovlarını takip edip, program yaparak çevrenizle paylaşabiliyorsunuz. Kendi kültürel takviminizi her yerden yönetebiliyorsunuz. Sahibinden.com yaratıcıları tarafından hazırlanan Dacick şimdi de iOs uygulaması ile karşımızda.

dakick nedir? dakick kullanıcıların beğenilerine (sevdiği şarkıcı, oyuncu, film, dizi, mekan), bulunduğu konuma ve arkadaşlarının beğenilerine göre etkinlik önerileri yapan bir hizmettir.

Uygulamayı yükledikten sonra tek yapmanız gereken üyelik bilgilerinizle ya da facebook hesabınızla giriş yapmak. Ondan sonrasını uygulama sizin için hallediyor. Ana ekrandaki mekanlar bölümü çevrenizde yer alan mekanları sizin için sıralayabiliyor. Televizyon’da şimdi bölümü ile önümüzdeki 5 saat içinde tv’de hangi film başlayacak görebiliyorsunuz. Alt sekmede yer alan etkinlikler bölümünde ise ‘etrafımdakiler’ sekmesiyle sinema, tiyatro gibi yine sizin bulunduğunuz bölgedeki etkinlikleri sıralıyor. Sahibinden.com uygulamasında da bulunan harita bazlı arama sistemi düzgün bir şekilde çalışıyor. Diğer uygulama ile bu sistemi daha önce deneyimleyen ekip oradaki deneyimi kesinlikle burada da kullanmış.

Dacick aynı zamanda iOs platformundaki sinema uygulaması eksikliğini ciddi şekilde kapatıyor. Sadece sinema bilgilendirmesi yapmak için hazırlanan ‘MyBilet’ gibi uygulamaların düştüğü rezil durumu düşünürsek bu uygulama ile ekstra bir sinema uygulaması barındırmanız gerekmeyecek. Uygulamanın android versiyonununda hazırlık aşamasında olduğu firmadan gelen bilgiler arasında…

[vslider name=’dacick’]

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

 

Bir önceki app incelemesi: Cinemagram

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Author

sanat yönetmeni. reklamcı insanı. animasyon bağımlısı. hah-tv yaratıcısı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Flares Twitter 1 Facebook 1 LinkedIn 0 2 Flares ×