Canlandıranlar Animasyon Festivali Başlıyor

7 Flares Twitter 4 Facebook 2 animasyon-festivali-basliyor%2F&send=false&layout=button_count&width=120&show_faces=false&action=like&colorscheme=light&font&height=21" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:120px; height:21px;" allowTransparency="true"></iframe>"> LinkedIn 1 7 Flares ×

Canlandıranlar Animasyon Festivali’nin ikincisi 23 Mayıs Cuma günü başlıyor.

fb_sponsored_stories-e1400488823372

23-28 Mayıs tarihlerinde İstanbul’un farklı noktalarında gerçekleştirilecek olan organizasyonun bu seneki onur konuğu Alessandro Rak olacak. Festivalın açılışı ise sanatçının ‘Art of Happiness‘ filminin galası ile başlayacak. Detaylı festival programını buradan inceleyebilirsiniz.

allessandro_rak

‘100’den fazla film, yüzde yüz animasyon’ sloganıyla yola çıkan organizasyonda Frederick Back, Türkiye’den Canlandırmalar, Canlandıranlar Yetenek Kampı Filmleri, Festivaller Seçkisi, Polonya Seçkisi ve İtalya Seçkisi başlıkları altında gösterimler olacak. İstanbul Modern, SAE Istanbul ve Bahçeşehir Üniversitesi gösterimleri ücretsiz olurken diğer salonlarda biletler 12 TL’den satışa sunulacak. Ne yazık ki önden bilet alma şansınız yok, biletler sadece salon kapılarından temin edilebilecek.

Festival için hazırlanan fragman içeriğin genişliği hakkında size fikir verebilir. Ayrıca Canlandıranlar facebook sayfasından hazırlıkları ve organizasyonu takip edebilirsiniz.

animasyon-festivali-basliyor/" layout="button_count" width="450" show_faces="false" share="true">

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Author

sanat yönetmeni. reklamcı insanı. animasyon bağımlısı. hah-tv yaratıcısı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 Flares Twitter 4 Facebook 2 LinkedIn 1 7 Flares ×