Art of Disney & Star Wars

6 Flares Twitter 5 Facebook 1 LinkedIn 0 6 Flares ×

Disney, Pixar ve Marvel’den sonra Lucasfilm’i de portföyüne ekledi. Bu tarz büyük satın almalar fanlar için ne kadar sinir bozucu olsa da bu sefer beraberinde iyi haberler de getirdi. 2015 yılında yeni bir Star Wars filmi vizyona girecek. Devamında ise her 3 yılda bir yeni film yayınlanacağı söylentisi var. George Lucas ise yapılan anlaşma gereği ilk filmde danışmanlık yapacak, devamında ise işi tamamen Disney’e bırakacak.

Ya şimdi işler çığrından çıkarda Darth Vader ve Avengers karşı karşıya gelirse ya da Wall-e ve R2-D2 beraber bir göreve çıkabilir mi? Sonuçta artık hepsi Disney dünyasına ait. Ama yine de işin bu kadar sulanmayacağını ümit ediyoruz.

Disney bu haberi paylaşalı daha iki gün bile olmadan, fanları bu birleşme ile ilgili olarak onlarca yaratıcı içerik ürettiler. Artık Disney’in karakter kataloğu hepsi ikonlaşmış onlarca karakteri barındığı için üretilen işlerde sınır tanımıyor. İllüstrasyonlar, modeller, karikatürler ve foto manipülasyonlarla dolu bu dünyadan en iyileri sizler için derledik.

Çalışmaların kaynaklarını görmek için üzerlerine tıklayabilirsiniz. Disney’in konu ile ilgili basın bültenine ise buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

Author

sanat yönetmeni. reklamcı insanı. animasyon bağımlısı. hah-tv yaratıcısı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 Flares Twitter 5 Facebook 1 LinkedIn 0 6 Flares ×